Personeel

Bartho Brittz

Skoolhoof

Vak: Graad 8 Lewensoriëntering 

                 

Caren Ehlers                

Adjunkhoof

Vak: Graad 11-12 Wiskunde

Lemfvia Craill               

Waarnemende Adjunkhoof

Departementshoof: Afrikaans

Vakhoof: Afrikaans Huistaal en Toerisme

Vakke: Afrikaans Huistaal en Toerisme

Albertus du Toit           

Departementshoof

Graadvoog: Graad 11

Vakhoof:  Besigheidstudies

Vakke: Besigheidstudies en Wiskunde Geletterdheid

Hannelie Kleynhans      

Departementshoof: Wiskunde en Wiskunde Geletterdheid

Graadvoog: Graad 12

Vakhoof: Wiskunde

Vakke: Wiskunde en Wiskunde Geletterdheid

Bernice van Blerk         

Departementshoof: Wetenskappe

Graadvoog: Graad 8

Vakhoof: Fisiese Wetenskappe

Vak: Fisiese Wetenskap

Hanri Coleman             

Graadvoog: Graad 8

Vakhoof: Engels

Vakke: Engels Huistaal, Engels Eerste Addisionele Taal en Skeppende Kunste

Aneën Maree                

Graadvoog: Graad 9

Vakhoof: Geskiedenis

Vakke: Engels Eerste Addisionele Taal en Geskiedenis

Benjé Smit 

Graadvoog: Graad 9

Vakhoof:  Graad 10-12 Lewensoriëntering

Vakke: Lewensoriëntering en Besigheidstudies

Bernard Coetzee          

Graadvoog: Graad 10

Vakhoof: Rekenaartoepassingstegnologie

Vak: Rekenaartoepassingstegnologie

Ursula Beurowski        

Vakhoof: Graad 8-9 Afrikaans 

Vakke: Afrikaans Eerste Addisionele Taal en Skeppende Kunste

Nadia Briedenhann       

Vakhoof: Ingenieurswese en Grafiese Ontwerp

Vakke: Tegnologie en Ingenieurswese en Grafiese Ontwerp

Deoné Bosman             

Vakhoof: Graad 8-9 Tegnologie

Vakke: Tegnologie, Lewensoriëntering en Skeppende Kunste

Surita Coetzee

Vakhoof: Lewenswetenskap

Vakke: Lewenswetenskap, Wiskunde en Natuurwetenskap

Simoné Dreyer

Vakhoof: Skeppende Kunste

Vakke: Engels Huistaal, Engels Eerste Addisionele Taal en Skeppende Kunste

Alsona Elstadt              

Vakhoof: Lewenswetenskap

Vakke: Lewenswetenskap, Natuurwetenskap en Skeppende Kunste

Johan Grobbelaar              

​Vakhoof:  Inligtingstegnologie

Vakke: Inligtingstegnologie en Rekenaartoepassingstegnologie

 

Odelia Groenewald       

Vakhoof: Graad 8-9  Natuurwetenskap

Vakke: Fiesiese Wetenskap en Natuurwetenskap

Madré Loubser             

Vakhoof: Geografie

Vak: Geografie

Ina Niemann                

Vakhoof: Wiskunde Geletterdheid

Vakke: Wiskunde en Wiskunde Geletterdheid

Ezmari Smit                 

Vakhoof: Verbruikerstudies

Vak: Verbruikerstudies

Nicola Tope                  

Vakhoof:  Graad 8-9 Ekonomiese en Bestuurswetenskappe

Vakke: Wiskunde en Ekonomiese en Bestuurswetenskappe

Cherisse Van der Merwe    

Vakhoof: Graad 8-9 Lewensoriëntering

Vakke: Engels Huistaal, Engels Eerste Addisionele Taal en Lewensoriëntering

Annereen Van der Walt             

Vakhoof: Rekeningkunde

Vakke: Rekeningkunde, Besigheidstudies en Wiskunde Geletterdheid

Monré van Hooi            

Vakhoof: Sosiale Wetenskap

Vakke: Sosiale Wetenskap, Geografie, Engels Eerste Addisionele Taal  en Toerisme

Luzanne Witbooi        

Vakhoof:  Graad 8-9 Wiskunde

Vak: Wiskunde

Lo-Ami Basson

Vakke: Afrikaans Eerste Addisionele Taal en Skeppende Kunste

Rudolf Bekker              

Vakke: Sosiale Wetenskap, Geskiedenis en Lewensoriëntering

 

Zander Bell                 

Vakke: Wiskunde, Wiskunde Geletterdheid en Lewensoriëntering

 

Marlé Bezant               

Vakke: Afrikaans Huistaal, Afrikaans Eerste Addisionele Taal  en Skeppende Kunste

Carina Carstens           

Vakke: Afrikaans Huistaal en Skeppende Kunste

Rouzanne Carstens

Vak: Sosiale Wetenskap

Handri du Toit                 

Vakke: Tegnologie, Wiskunde en Ingenieurswese en Grafiese Ontwerp

Kaylin Ferreira

Vakke: Wiskunde, Wiskunde Geletterdheid en Skeppende Kunste

Pierre Joubert              

Vakke: Skeppende Kunste en Afrikaans Huistaal

 

Isak Le Roux                 

Vakke: Wiskunde Geletterdheid, Lewenswetenskap en Lewensoriëntering

 

Bianca Marx                 

Voorligter

Vak: Lewensoriëntering

 

Lisa Meintjies               

Vakke: Lewenswetenskap, Natuurwetenskap en Lewensoriëntering

 

Demi Pontello               

Vakke: Engels Eerste Addisionele Taal en Lewensoriëntering

 

Bets Potgieter              

Vak: Ekonomiese en Bestuurswetenskappe

 

Jacques Rocher

Vakke: Ekonomiese en Bestuurswetenskappe, Besigheidstudies en Lewensoriëntering

 

Reynard Rossouw  

Vakke: Ekonomiese en Bestuurswetenskappe, Besigheidstudies en Lewensoriëntering

 

Dawn Schlebusch         

Vakke: Engels Huistaal en Engels Eerste Addisionele Taal 

Chané Smit

Vakke: Engels Huistaal, Engels Eerste Addisionele Taal en Skeppende Kunste

Emsie Van der Merwe              

Vakke: Afrikaans Eerste Addisionele Taal en Lewensoriëntering

 

Liesl Van der Westhuizen

Vakke: Engels Eerste Addisionele Taal en Skeppende Kunste

 

Raline van Wyk             

Vakke: Lewenswetenskap, Natuurwetenskap en Lewensoriëntering

Henriëtte Venter          

Vakke: Afrikaans Huistaal en Skeppende Kunste

 

Jaco Writes                  

Vak: Rekenaartoepassingstegnologie