Personeel

Bartho Brittz

Skoolhoof

Gr. 10 Wiskunde

                  

Adjunkhoof

 

Caren Ehlers                

Departementshoof

Vakhoof: Wiskunde Gr. 10 - 12

Wiskunde

 

Antonie Smit                

Departementshoof

Vakhoof:  IT

IT, Afrikaans Huistaal

 

Albertus du Toit           

Departementshoof

Vakhoof:  Besigheidstudies

Besigheidstudies en Wiskunde Geletterdheid

 

Lianne Smit                  

Afrikaans Huistaal en FAL, SK

 

Lemfvia Craill               

Vakhoof: Afrikaans Huistaal

Afrikaans Huistaal

 

Carina Carstens           

AFR HT, SK

 

Shanje Kotze                

English HL, English FAL

 

Cherisse Swanepoel     

English FAL

 

Dawn Schlebusch         

Vakhoof: Engels Huistaal en Addisionele Taal

English HL, English FAL

 

Chané Smit

English FAL, English HL, SK

 

Lo-Ami Basson

AFR HT, AFR EAT, SK

 

Aneën Maree                

Vakhoof: Geskiedenis

English FAL, English HL, Geskiedenis, SK

 

Ursula Beirowskie        

Afrikaans, EAT, Afrikaans HT, SK

 

Demi Pontello               

English HL, English FAL

 

Hannelie Kleynhans      

Wiskunde, Wiskunde Geletterdheid

 

Nicola Tope                  

Wiskunde, SK, EBW

 

Lisa Meintjies               

Wiskunde, LW, NW en LO

 

Ellen Louw

Vakhoof: Skeppende Kuns

Wiskunde, Wiskunde Geletterdheid en SK

 

Luzannne Witbooi        

Wiskunde, LO

 

Surita Coetzee              

Lewenswetenskap, Wiskunde, NW. LO

 

Bernice van Blerk         

Vakhoof: Fisiese Wetenskappe

Fisiese Wetenskap, SK

 

Isak Le Roux                 

Wiskunde Gelleterdheid, Lewenswetenskap, NW

 

Ina Niemann                

Wiskunde, Wiskunde Geletterdheid

 

Alsona Elstadt              

Vakhoof: Lewenswetenskap

Lewenswetenskap, LO, NW

 

Raline van Wyk             

Vakhoof: LO Gr 8 en 9

NW, Lewenswetenskap, LO

 

Odelia Groenewald       

Vakhoof: NW Gr 8 & 9

Fiesiese Wetenskap, NW, SK

 

Madré Loubser             

Vakhoof: Geografie

Geografie, SW

Barbara Johnson

SW, LO

 

Hanri Coleman             

ENG HL, ENG FAL

 

Bets Potgieter              

Vakhoof: Rekeningkunde

Rekeningkunde, EBW

 

Benjé Smit 

Vakhoof: LO Gr. 10 – 12

LO, BS

 

Anereen Malan             

EBW, BS, REK, LO

 

Deoné Bosman             

Vakhoof: Tegnologie

Tegnologie en LO

 

Leanie Louw                 

Vakhoof; Wiskunde Geletterdheid en EBW

EBW, Wiskunde Geletterdheid, LO

 

Bernard van Deventer  

EBW, BS, LO

 

Ezmari Smit                 

Vakhoof: Verbruikerstudies

Verbruikerstudies

 

Nadia Briedenhann       

Vakhoof: IGO

Teg en IGO

 

Monré van Hooi            

SW, GEO

Pierre Joubert              

Vakhoof:  AFR EAT

SK, Afrikaans Add Taal en Afrikaans Huistaal

 

Jaco Writes                  

RTT

 

Bernard Coetzee          

Vakhoof: RTT

RTT

Liesl v d Westhuizen

English FAL

 

Karen Cordier               

Afrikaans Huistaal, AFR EAT

 

Bainca Marx                 

Voorligter

LO, SK, SW

 

Gert Bal                       

Sportorganiseerder